Bezpieczeństwo Zamówień

Bezpieczne Zamówienia

Dokonywanie Zamówień w naszym Serwisie jest bezpieczne. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego robimy wszystko, żeby składanie Zamówień w Serwisie limango.pl oraz poprzez aplikację mobilną limango (dalej „Serwis”) były przyjemnością, a nie powodem do obaw i zmartwień.

Gwarancja zwrotu towaru w 30 dni

Produkty zamówione w Serwisie możesz zwrócić w ciągu 30 dni od ich otrzymania za wyjątkiem Produktów wymienionych w punkcie 15.13 Regulaminu. Po ich odesłaniu gwarantujemy zwrot pieniędzy wydanych na ich zakup. 

Tutaj znajdziesz dokładne informacjena temat zwrotu Produktu w ciągu 30 dni.

Szyfrowane połączenie SSL

Nasz Serwis jest objęty szyfrowanym połączeniem SSL, dzięki temu informacje wysyłane przez Twój komputer zostaną w pierwszej kolejności zaszyfrowane, tak żeby nie mogły się dostać niepowołane ręce.

Sprawdzony model sprzedaży

Nasz Serwis powstał jako odwzorowanie popularnego podejścia do sprzedaży końcówek kolekcji najlepszych światowych marek w dobrych cenach. Bagaż doświadczeń naszych zachodnich partnerów pozwala nam utrzymać wysoki poziom obsługi Klienta i zagwarantować Ci bezpieczeństwo składania Zamówień.

Przejrzysta i wiarygodna Polityka Prywatności

Jesteśmy świadomi, jak ważne dla naszych Użytkowników jest poszanowanie ich prywatności. Sprawdź jak dbamy o Twoją prywatność: Polityka Prywatności

Profesjonalne zabezpieczanie baz danych

Nie czujesz się pewnie podając swoje dane osobowe na budzącej wątpliwości witrynie? Nam możesz zaufać. Twoje dane powierzamy wyspecjalizowanej firmie, która dba o ich ochronę. Swoich pracowników natomiast szkolimy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji. Zależy nam na Twoim spokoju.

Przejrzysty system gwarancji

Bezpieczeństwo to także dobrze zorganizowany i przejrzysty system gwarancji. Właśnie dlatego dbamy o to, aby każdy Produkt prezentowany w naszym Serwisie posiadał szczegółową informację o zakresie i warunkach gwarancji. W naszym Serwisie umieściliśmy także jasny, klarowny i jak najłatwiejszy do zrealizowania formularz zwrotów i reklamacji 

Dobrze zabezpieczone paczki

Wysyłane przez nas paczki są doskonale zapakowane, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia Produktów podczas transportu. Nasze paczki są zabezpieczone plastikowymi obręczami lub zaklejane, co stanowi gwarancję jakości. Co więcej współpracujemy tylko z najlepszymi firmami przewozowymi, bo zależy nam na tym, aby paczka dotarła do Ciebie nie tylko w nienaruszonym stanie, ale także w jak najkrótszym czasie.