Klub zakupowy limango

Kim jesteśmy?

Limango.pl to internetowy klub zakupowy dla kobiet i młodych rodzin, w którym mogą kupować wyłącznie członkowie. W naszej ofercie znajdziecie produkty renomowanych marek - czasami nawet do 80% taniej.

Organizujemy trwające 2 do 5 dni kampanie sprzedażowe dla naszych członków w ścisłej współpracy ze znanymi markami z całej Europy.

W limango, ze względu na ograniczenie ilościowe produktów obowiązuje zasada: "kto pierwszy, ten lepszy!". Aby nie przeoczyć pożądanych produktów, odwiedzaj nas codziennie. Informacje o kampaniach otrzymujesz od nas rano przed ich rozpoczęciem poprzez rozsyłany newsletter.

Jaką mamy misję?

Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie będzie można kupić bezpiecznie i wygodnie oraz w atrakcyjnych cenach wyjątkowe produkty.

Przy czym stawiamy przede wszystkim na otwartość i uczciwość oraz zapewnienie naszym Klientom możliwie najlepszej obsługi, no i oczywiście - najlepszych zakupów w sieci!

Nasza oferta

W limango znajdziecie nie tylko produkty światowych marek, promujemy również uznanych i niszowych polskich producentów oraz designerów, którzy tworzą świetne i wysokiej jakości produkty z takich obszarów jak: moda, dodatki, odzież dziecięca, obuwie, zdrowie & uroda, sport, trendy & gadżety oraz styl życia.

Współpracując bezpośrednio z producentami znanych marek, możemy oferować Wam tak korzystne ceny. W limango sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty prosto od producenta.

Biznes to ludzie

Uważamy, że z właściwymi ludźmi oraz przyjaciółmi można osiągnąć wszystko – również w biznesie. Nieustannie szukamy nowych ludzi, którzy identyfikują się z celami naszej firmy oraz chcą razem z nami budować sukces limango.pl Oferty pracy znajdziesz w dziale PRACA.

Informacje rejestrowe Limango Polska sp. z o.o.

Dostępny pod adresem www.limango.pl sklep internetowy prowadzony jest przez Limango Polska sp. z o.o. , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000371108
Spółka Limango Polska sp. z o.o. posiada kapitał zakładowy w wysokości 400 000PLN , opłacony w całości. 

Dane adresowe / kontaktowe: 
ul. Św. Antoniego 2-4,
50-073 Wrocław,
Polska
NIP: 527-264-29-85

Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres pomoc@limango.pl lub pod numerem telefonu: (71) 72 17 777 w godzinach 09:00 - 17;00 od poniedziałku do piątku (opłata wg. cennika właściwego operatora).

Otto group

Limango.pl stanowi kolejny po Niemczech i Turcji oraz Holandii Klub Zakupowy stworzony pod szyldem limango, należącego do Otto group.