Regulamin realizacji kuponów o wartości 50, 100, 150, 200 zł i wyższej.

 

1. Kupony o wartości 50 zł, 100 zł, 200 zł i 250 zł  mogą zostać przyznane na zakupy o wartości minimalnej odpowiednio 51 zł, 101 zł, 201 zł i 251 zł, jako nagroda w konkursach, nagroda w programach lojalnościowych oraz nagroda dla partnerów i osób wskazanych przez partnerów firmy Limango Polska.

2. Warunkiem realizacji kuponu jest dokonanie zakupów produktu lub produktów o wartości wskazanej na kuponie jako minimalna wartość zakupów.

3. Kupon może zostać zrealizowany tylko na zakup produktu/produktów. Nie może być zrealizowany na pokrycie kosztów wysyłki lub opłacenia opłaty COD, która jest naliczana przy wysyłce za pobraniem.

4. W przypadku zwrotu towaru, którego zakup został w całości opłacony kuponem – wartość kuponu zostaje przypisana do konta Użytkownika i może być ponownie wykorzystana przez Użytkownika na zakupy w limango z uwzględnieniem punktu 3 oraz o ile nie minęła jego data ważności.

5. Klient nie może się domagać zwrotu gotówki za zakupy, które opłacił kuponem a następnie zwrócił.

6. Jeśli z winy Sprzedawcy nie doszło do realizacji całości zamówienia – niewykorzystana wartość kuponu zostaje przypisana do konta Użytkownika i może być ponownie wykorzystana przez Użytkownika na zakupy w limango na pierwotnych zasadach.

7. Klient nie może się domagać zwrotu gotówki za zamówienie, które opłacił kuponem, a które nie zostało zrealizowane.

8. W przypadku kiedy zamówienie zostanie zrealizowane tylko częściowo - jeśli wpłata uiszczona przez Kupującego będzie niższa od wartości brakującego produktu, najpierw zostanie rozliczona wpłata, a powstała różnica zostanie przypisana do konta Użytkownika jako kupon.

9. W przypadku zwrotu towaru zakupionego za kupon z określonym terminem ważności – kupon zostanie dopisany ponownie do konta z pierwotną datą ważności. W uzasadnionych przypadkach ważność kuponu może zostać przedłużona. Decyzję o przedłużeniu kuponu podejmuje Serwis Obsługi Klienta, kupon nie może zostać przedłużony dłużej niż o dodatkowe 30 dni.

10. Zasady zwrotu produktów zakupionych z użyciem kuponu promocyjnego:

W przypadku zwrotu całego zamówienia złożonego z wykorzystaniem kuponu rabatowego, zwrócona zostanie kwota faktycznie uiszczona przez Kupującego. Kupon niewykorzystany zostanie przywrócony, o ile nie minęła jego data ważności.

W przypadku zwrotu części zamówienia realizowanego z uwzględnieniem kuponu pod uwagę będzie brana wartość produktów z koszyka, które nie zostały odesłane. Jeżeli będzie ona równa lub większa od wartości uprawniającej do wykorzystania kuponu, zlecimy zwrot wartości odesłanego towaru. Jeśli będzie niższa, od wartości odesłanych produktów odjęta zostanie wartość wykorzystanego kuponu.

W przypadku gdy rozliczenie gotówkowe nie będzie możliwe (wartość odesłanych produktów będzie niższa niż wartość wykorzystanego kuponu, a zatrzymane produkty nie będą spełniać minimalnej wartości uprawniającej do wykorzystania kuponu) zwrot zostanie rozliczony bezgotówkowo - w postaci kuponu o wartości odesłanych produktów. Będzie ważny 3 miesiące od momentu przyznania.

Regulaminy akcji marketingowych w Serwisie limango.pl